„Maryja zawsze prowadzi nas do swojego syna – Jezusa, bo tylko w Nim jest zbawienie, tylko On może przemienić wodę samotności, trudności, grzechu w wino spotkania, radości, przebaczenia. Tylko On”

Papież Franciszek

Ten czas będzie czasem wędrówki (proszę wziąć wygodne buty!!!)

– wraz z Maryją, będziemy przemierzać piękne zakątki Wyspy Sobieszewskiej i będziemy wielbić Boga za piękno stworzonego świata. Konferencje, modlitwa, rozmowy, czas we wspólnocie, i radości.

Rozpoczęcie rekolekcji – 30 kwietnia ok. godz.13:00. Zakończenie – 3 maja ok. godz.10:00.

Zapisy przyjmuje s. Judyta do 18.04.2017.

Tel: (22) 75 23 025 lub 060, mail: s.judytafsk@wp.pl, facebook: s. Judyta Olechowska

ADRES: Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ul. Przegalińska 29 SOBIESZEWO, 80 – 680 Gdańsk. Ofiara za pobyt jest dobrowolna.

DOJAZD: Aby dojechać do Wyspy Sobieszewskiej można skorzystać z jednej z dwóch linii autobusowych: 112 lub 186, kursujących co 20 min. Autobusy odjeżdżają sprzed Dworca Głównego PKP w Gdańsku (ul. Podwale Grodzkie). Czas przejazdu na Wyspę 35-40 min. Jadąc autobusem 186 trzeba wysiąść na pierwszym przystanku za mostem pontonowym –„Sobieszewo Wyspa”. Z tego przystanku kursuje bezpośredni autobus do Ośrodka nr 512 (od poniedziałku do piątku). Jadąc autobusem 112 należy dojechać do drugiego przystanku za mostem pontonowym – „ul. Falowa” . Tam należy zmienić autobus na nr 512 i przejechać jeden przystanek lub – dla spacerowiczów – skręcając w prawo w ul. Przegalińską pokonać niewielki dystans 1 km pieszo. Ośrodek położony jest po lewej stronie drogi.